witaj w Domu!

Apartamenty Wiskitno to kameralna inwestycja deweloperska składająca się z 4 domów szeregowych, którą budujemy w Łodzi, przy ul. Naturalnej 12 na osiedlu Wiskitno.

Jest to jedna z najszybciej rozwijających się części miasta, głównie ze względu na sąsiedztwo największego w Europie parku przemysłowo-logistycznego oraz wjazdu na autostradę A1.

Każdy budynek posiada 90 m2 powierzchni mieszkalnej, własny ogródek, którego wielkość uzależniona jest od położenia wybranego lokalu i waha się od 65 do 213 m2, a także miejsce postojowe na podjeździe.

Budowa rozpoczęła się w styczniu 2023 roku i zakończyła wiosną 2024 roku.

wnętrze

Wszystkie domy mają powierzchnię 90 m2 i składają się z 4 pokoi oraz poddasza. Do każdego z lokali przynależy ogródek na wyłączność oraz miejsce postojowe zewnętrzne, wliczone w cenę zakupu.

Na parterze znajduje się przedsionek, mała łazienka, salon wyjściem na ogród, aneks kuchenny oraz schody prowadzące na piętro. Na pierwszej kondygnacji mieści się duża łazienka, sypialnia z garderobą, dwa pokoje dzienne i wejście na strych. Na poddaszu do dyspozycji otwarta przestrzeń o powierzchni 10 m2, którą w łatwy sposób można zaadaptować na biuro, salę fitness lub bawialnię dla najmłodszych.

Na poniższych wizualizacjach pokazujemy, jak może wyglądać wnętrze Państwa domu wykończonego "pod klucz".

wybierz swój hołm

NR

CENA

POWIERZCHNIA

OGRÓD

RZUT

A

SPRZEDANY

90 m2

213 m2

B

SPRZEDANY

90 m2

65 m2

C

SPRZEDANY

90 m2

65 m2

D

749 000 zł

90 m2

209 m2

spacer 3d

Zajrzyj do każdego zakamarka wnętrza dzięki wirtualnemu spacerowi po inwestycji.

Loading...

na budowie

Przedstawiamy Państwu aktualny stan zaawansowania prac, które przeprowadzamy zgodnie z harmonogramem.

Zakończyliśmy etap wykonania instalacji zewnętrznych i wewnętrznych oraz wylewek na wszystkich 4 budynkach. Przed nami już tylko prace tynkarskie, ociepleniowe oraz zagospodarowanie terenu - położenie kostki brukowej, montaż ogrodzenia oraz przygotowanie terenu pod ogródki.

podsumowanie

Budujemy bez półśrodków - korzystamy tylko z wysokiej klasy materiałów, współpracując z wykonawcami posiadającymi kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.

Inwestycja powstaje w oparciu nową ustawę deweloperską z dnia 01.07.2022 roku, a wszystkie środki Nabywców zabezpiecza Deweloperski Fundusz Gwarancyjny. Nad rachunkami powierniczymi czuwa Bank Polskiej Spółdzielczości S.A..

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia budowy i zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi projektu. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:00 do 20:00.