dla Ciebie i Twojej Rodziny

Wichrowe Park to osiedle sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które powstaje na granicy łódzkich osiedli Mileszki i Andrzejów.

Budowa rozpoczęła się we wrześniu 2021 roku i zakończy do grudnia 2022 roku.

dobre miejsce

Inwestycja powstaje przy ul. Wichrowe Wzgórza we wschodniej części Łodzi.

W zasięgu 5 minut jazdy samochodem dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz szereg placówek edukacyjnych.

Przystanek autobusowy znajduje się 100 metrów od linii ogrodzenia, więc Twoje dzieci bez przeszkód dotrą do szkoły, zaś bliskość trasy WZ zapewnia szybki dojazd w praktycznie każdy zakątek miasta.

lista domów

W ofercie posiadamy sześć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, wszystkie o powierzchni 144 m2. Wielkość działki zależna jest od położenia lokalu na mapie osiedla - od 387 do 453 m2.

Co ważne, każdy z budynków posiada grunt z odrębną księgą wieczystą, co daje naszym Klientom całkowitą niezależność.

DOM

CENA

POWIERZCHNIA

DZIAŁKA

RZUT

A

749 000 zł

144 m2

445 m2

B

SPRZEDANY

144 m2

387 m2

C

SPRZEDANY

144 m2

387 m2

D

SPRZEDANY

144 m2

387 m2

E

SPRZEDANY

144 m2

387 m2

F

749 000 zł

144 m2

453 m2

przede wszystkim: komfort

Nasze domy zaprojektowaliśmy dla rodziny 4- lub 5-osobowej, gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiednio dużo życiowej przestrzeni.

Jednym z największych atutów inwestycji są sporych rozmiarów ogrody - miejsce spotkań w gronie najbliższych.

Bez problemu zmieścisz tu huśtawkę dla dziecka, pograsz w piłkę z psem i zorganizujesz dużego grilla.

spacer 3D

Chcesz przejść się po pokojach i obejrzeć wnętrze gotowego domu? Nic prostszego. Wystarczy smartfon lub komputer i z pozycji swojej kanapy zajrzysz w każdy zakamarek budynku.

Na parterze mieści się salon z wyjściem na ogród, przedsionek, oddzielna kuchnia, WC, garaż oraz komunikacja ze schodami prowadzącymi na piętro. Na górze do dyspozycji aż 4 pokoje, duża łazienka oraz wejście na strych, na którym możecie stworzyć dodatkowe biuro do pracy, domową siłownię lub pokój zabaw dla najmłodszych.

Do każdego lokalu przewidzieliśmy łącznie trzy miejsca postojowe, jedno w garażu oraz dwa pod budynkiem.

Loading...

spotkajmy się

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia budowy i zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi inwestycji. Pracujemy od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8:00 do 18:00.